Dreamteam > Seminář v Mayrhofenu, 27. - 29.05. 2017

Seminář v Mayrhofenu, 27. - 29.05. 2017

Soubor:
cenyseminar-1.pdf
Popis:
Cenik
Formát:
pdf
Velikost:
20kB
Soubor:
přihlaška_cz_sk.pdf
Popis:
Přihlaška
Formát:
pdf
Velikost:
73kB
Soubor:
přihlaška_cz_sk.doc
Popis:
Přihlaška
Formát:
doc
Velikost:
35kB

Hledáte odpovědi na Vaše otázky?

Jaké faktory jsou důležité pro dosažení vlastní spokojenosti? Jaké předpoklady potřebuje jednotlivec k tomu, aby byl opravdu úspěšný? Co motivuje ty, kteří už zdánlivě mají všechno - a přesto se pouští do nových aktivit? Jak má ideálně probíhat Váš život? Jaké vize a cíle máte?

Ruku na srdce - Kdy jste o tom naposledy přemýšleli? Kdy jste si naposledy udělali čas na to, co opravdu můžete ve svém životě ovlivnit? Dnes už je možné dokonce na buněčné úrovni prokázat sílu vlastních myšlenek a emocí a změna se děje jen prostřednictvím nás a v nás. Často stačí drobný impuls, aby spustil lavinu pozitivních změn.

Právě takové impulsy na Vás čekají v době od 27. do 29. 5. v rakouských Alpách. Setkání se skvělými odborníky - s lidmi, kteří se  s otevřeným srdcem a hlavou plnou přání a myšlenek vrhli do života, kteří nesváděli vinu na okolnosti a převzali odpovědnost do svých rukou, kteří našli příležitost, využili svých schopností a řídili se tím, že nehraje roli, odkud člověk přichází - důležité je, kam chce.

Využijte příležitosti a staňte se příčinou pozitivních změn ve Vašem životě. Rádi se s Vámi setkáme v Mayrhofenu!

 

Loading...

Aktuality