3 kroky jak získat více peněz a mít čas na rodinu a sport

Pracujte chytře, ne tvrdě

#prilezitosti  #zdroje-prijmu  #podnikani  #pratele  #spoluprace  #lepsi-zivot

Napsal: David Pešát

Už 25 let se zabývám prodejem koncovým zákazníkům. Pomáhám lidem zpříjemnit si pohodové dny dobrým vínem a zbožím pro domácnost. Tady si můžete přečíst, jak si změnit život a poznat nové lidi.

Potřebujete zajistit rodinu, ale nechcete obětovat veškerý volný čas?

Jak by se vám líbilo vydělávat více peněz, a zároveň mít více času na rodinu, sebe, sport a zábavu?

Pomohu vám přinést do života nový zdroj příjmů, který mám osobně vyzkoušený. Je to stabilní systém, který je prospěšný lidem i životnímu prostředí. V první fázi jsem si díky spolupraci s Dreamteamem uvědomil, že mohu změnit návyky v nakupování a ušetřit tak své peníze a čas. Dále mi Dreamteam ukázal cestu ke zcela novým zdrojům příjmu. A díky tomu všemu mám teď více času na rodinu a svůj oblíbený sport. Pokud potřebujete někoho, kdo vám pomůže najít vaši cestu, tak jste tu správně.

Co mě donutilo ke změně?

V práci jsem trávil víc času, než jsem chtěl. Neměl jsem čas na rodinu ani sport. Zároveň mi nezůstávalo dostatek peněz na rodinu a zábavu. To vše provázel stres, únava a upadající kondice. Dnes už vím, že jsem tenkrát spíše jen přežíval než žil vitálním, spokojeným a naplněným životem. Naštěstí jsem si včas uvědomil, že když s tím teď hned něco neudělám, tak mi děti vyrostou a život uběhne. V tu chvíli jsem poznal, že se musím naučit vydělávat i jiným způsobem a objevil jsem nové možnosti, které mi umožnily pracovat smysluplně a vydělat více peněz. Zároveň jsem získal více času na rodinu i sport, kterým jsem si vrátil fyzickou kondici. Po nějakém čase mi okolí začlo říkat, že jsem začal zářit a všichni kolem se mě ptali jak jsem to dokázal.

Co mi tedy konkrétně pomohlo?

  • Začal jsem se potkávat lidmi na stejné vlně, kteří měli stejné potřeby jako já a chtěli změnu ve svém životě
  • Objevil jsem koncentrované doplňky výživy s vysokou účinností
  • Objevil jsem systém, jak vydělat více peněz a mít tak více času na rodinu a sport

Tehdy mi pomohlo se zastavit a zamyslet se, jak bych se mohl cítit zase plný energie a našel jsem jednoduché, ale účinné možnosti, o které se s vámi rád podělím na osobním setkání.

V čem spočívá svoboda a bezrizikovost spolupráce se mnou?

Zaprvé vás nebudu do ničeho nutit a budete mít svobodu se rozhodnout. Možná se ptáte, v čem se liší způsob mojí spolupráce od tradičního zaměstnání nebo klasického podnikání. Odpověď je taková, že především zapomete na omezení vaší svobody vlivem pracovní doby a hodinové sazby. Spolupráce je čiště založena na vaší aktivitě, na kterou však nikdy nejste sami! Můžete očekávat lidský přístup, žádné příkazy či povinnosti, pouze doporučnění, vedení a zkušenosti, abyste brzy byli zcela soběstační.

Je dobré začít jednat hned než bude pozdě. Všude kolem nás se dějí rychlé změny a je nutné se na to připravit a zabezpečit sebe i rodinu.

Co Vám navíc přinese spolupráce?

  • Systém efektivního vzdělávání
  • Poznáte nové lidi, se kterými budete spolupracovat
  • Rád vám předám pár tipů, které hodně pomohly nejen mně, ale i mým přátelům a lidem se kterými spolupracuji

Povedu vás až k cílenému výsledku, kdy se budete cítit lépe a díky tomu získáte více energie pro váš život a nové zážitky. Pokud vás příval energie nadchne jako před lety mě, mohu vás vést také osvědčeným způsobem podnikání k vytváření pohodové práce a nového zdroje příjmů, kteřý vám umožní žít svobodněji, bez šéfa, bez nákladů na provoz či zaměstnance.

Otázky a odpovědi

Jak rychle se může vaše situace zlepšit nebo vyřešit s mou pomocí?

Obvykle od 2 do 12 měsíců.

Kolik to bude vyžadovat vašeho úsilí?

Pokud se zapojíte do systému, tak s naší podporou to nebude stát tolik úsilí.

Co mohu spoluprací ztratit?

Nemohu sice poskytnou záruku, ale v každém případě získáte zkušenosti, poznáte zajímavé lidi a vyzkoušíte kvalitní zboží.

Jaké výsledky lze reálně očekávat?

Pokud věnujete spolupráci 5 až 10 hodin týdně, tak si můžete vydělat 5 až 18 tisíc měsíčně a věnovat se rodině o 1 hodinu denně více. Pokud vám někdo tvrdí, že budete hned vydělávat 50 tisíc měsíčně, tak to není reálné.

Pokud vás zaujala má nabídka spolupráce neváhejte vyplnit kontaktní formulář níže, případně mi zavolejte.

Kontakt

David Pešát
Email: pesat.david@seznam.cz
Telefon: 777 356 712

Máte zájem se na pár minut potkat online a získat podrobné informace a odpovědi? Kontaktujte mne...