4 příležitosti jak získat nové příjmy, přátele & podporu

díky synergii internetu, tradičních i moderních hodnot a bez nutnosti měnit svou kariéru nebo být někým jiným než sám sebou

#prilezitosti  #zdroje-prijmu  #podnikani  #online  #pratele  #spoluprace  #tvoreni  #lepsi-zivot  #zabava  #rozvoj

Napsal: Lukáš Juhász
webdesigner a specialista na weby

16 let tvořím weby, webdesign a online podnikání. Přináším praktická řešení pro firmy, webové stránky a podnikání, automatizaci prodeje a marketingu. V článku níže se dovíte o novém zdroji příjmů, bez ohledu na internetovou zdatnost.

Příležitost #1
Mnohonásobný zdroj příjmů

Možná jste už také slyšeli o konceptu mnohonásobného zdroje příjmů. Je příjemné, když vám peníze přitékají pravideně z různých stran. Nejen kvůli osobní svobodě a nezávislosti, ale také pro stabilitu a určitý klid. Před lety jsem opustil "klidné" vody zaměstnání a rozvíjel podnikání v oblasti IT, webdesignu a online marketingu. Byla to dlouhá cesta, ale myšlenka mít množství různých zdrojů příjmů, více svobody i jistoty a možnost volby, kdy a s kým budu spolupracovat, za to stála.

Dnes mám IT firmu a desítky až stovky klientů. Nejsem závislý na 1 zaměstnavateli, na 1 zdroji příjmů. Široká zkušenost v IT je však těžko přenositelná, není to univerzální zdroj příjmů. Ale ukážu vám, jak i toho můžete využít a objevit své nové zdroje.

Chci vám ukázat zdroj příjmů, který lze replikovat a využít, i když nejste IT guru. Ukáži vám zdroj, který je na trhu dost dlouho na to, aby byl ověřený, vyzkoušený, stabilní a prospěšný vám, vašim blízkým, i životnímu prostředí. Zdroj příjmů, který má přidanou hodnotu a je skutečnou příležitostí ke zkvalitnění života bez nějakých zbytečných kompromisů.

(Dalšími zdroji příjmů jsou investice - nemovitosti, cenné papíry, dividendy, fondy... které obnáší vstupní kapitál a riziko odpovídající očekávanému výnosu. Je to oblast, kterou doporučuji se zabývat, není však přemětem tohoto článku.)

Nejdu vám zde vyprávět o bohatnutí, pasivních příjmech nebo zázrakům na počkání, jak občas na internetu vídám. Je o příležitosti postupného růstu nového zdroje příjmů v souvislosti s inovacemi a světem, který se kvůli koroně naučil v obrovské míře využívat internet a jeho výhod. Virtuálním světěm produdí stále větší, nezměrné množstí peněz a vy se můžete do tohoto proudu doslova zapojit. Stát se jeho součástí. Nepotřebujete k tomu nic, než pár informací a nový pohled.

Příležitost #2
Odlehčená verze podnikání

Co je tím zdrojem příjmů? Když je dávno zaveden, proč jste o něm neslyšeli?

Věřím, že slyšeli a možná i dobře znáte, základy jsou tradiční a zavedené... ALE nevíte o zásadní změně (díky současným změnám ve světě - přesunu pozornosti do online světa). Tato změna je současnou příležitostí a právě tím zjednodušením, odlehčením. Proto jsem se rozhodl vše sdílet, je totiž snadné informace předat dál, přitom...

 • Nejedná se o spekulace, obchodování na burze, ani virtuální měny
 • Žádné pojištění, půjčky, zlato nebo diamanty
 • Není potřeba dělat významá rozhodnutí
 • Nejsou třeba žádné investice
 • Nemáte žádné závazky ani povinnosti...

Stačí se prostě zapojit a zavést pár nových věcí do běžného života...

Posledních 16 let jsem buduji osobní značku online experta a webdesignéra. Ve svém podnikání pokračuji dál a současně mám více zdrojů příjmů, o kterých se běžně nemluví. Je totiž za hranicí logiky, někomu vyprávět, že už jen tím, že podniká může vydělávat 2x 3x víc než jeho šéf v práci. Tabulky a škatulky v naší hlavě mají brutálně pevnou strukturu. Když máte kolem sebe rodinu, kde jsou všichni zaměstnaní a mají fixní plat a fixní pracovní dobu, žili tak babička i dědeček, dělají to tak rodiče... tak se tomu fakt nedá věřit. Dokud to sami nezařijete. Tato zkušenost je však slovy nepřenositelná.

Tento zdroj příjmů je jednoduchý, pohodový, nezávazný, nevyžaduje téměř investice.

Můžete se zapojit, aniž byste museli měnit svou identitu a hodnoty. A proto se mi to tak líbí. Neříkám příjmy bez práce, nic v životě není zadarmo. Ukážu vám odlehčenou verzi podnikání, kde tak trochu o nic zásadního nejde a přesto je zdrojem příjmů, který i vám může postupně narůstat s dávkou rozumně vynaložné energie. 

Příležitost #3
Pákový efekt online multiplikace - pracuj jednou, vydělej 1000x

Vaši práci může znásobit internet. Jeho současné možnosti jsou zde pro vás, i pokud jste jen běžný uživatel. Aplikace se obrovsky pousunuly a rozvinuly tak, že již nejste závistlí na programátorech, abyste mohli naplno využívat online prostředí ve váš růst a prospěch

Co není pákový efekt multiplikace? 

 • Uvaříte si oběd a sníte ho... zítra musíte vařit znovu
 • Naštípete dříví a spálíte ho...  zítra musíte špípat další
 • Máte hodinovou osobní schůzku a věnujete jí hodinu svého času
 • Zašlete někomu balík... pak musíte poslat další...

Co je pákový efekt ve světě internetu? 

 • Napíšete elektronickou knihu a prodáte ji 1000 x
 • Připravíte eshop nebo webovou stránku kde nakoupí 1000 lidí
 • Natočíte nebo uděláte video prezentaci, věnujete hodinu svého času a uvidí ji 1000 lidí
 • Napíšte email a pošlete ho na 1000 lidí...

Je to tak samozřejmé, že to většinu lidí ani nenapadne řešit: internet, kromě své funkce sdělování informací, komunikace, nákupů a zábavy, neustále vše multiplikuje, množí a distrubuuje. Pokud internet může multiplikovat digitální informace ve formě textu, obrázků, audia a videí... může multiplikovat vše, co lze digitalizovat, včetně hodnoty a peněz.

Peníze jsou digitální informace na vašem účtu, úzce spjaté s hodnotnou, kterou ostatní přisoudili věcem, produktům, práci, službám a derivátům, které jste jim dodali jakýmkoliv způsobem. Peníze následují hodnotu. Hodnota však není přímo úměrná vynaložené síle nebo pracnosti. Jde to trochu proti logice a intuici.

Jinými slovy, nemusíte dřít jako koně, abyste měli více peněz, času a méně práce. Po dvaceti letech ekonomického života vidím, že je to často právě naopak. Internet bude multiplikovat vše, co na něj lidé vloží, s vámi, se mnou i bez nás.

Příležitost #4
Zvyšování pravděpodobnosti namísto hledání jistot

Podpora, zkušenosti a vzdělávání v této oblasti jsou tu pro vás - jsou skutečnou příležistí. Problém internetu je, že existuje nekonečno možností, co zde můžete dělat. Jen málo cest vede k úspěchu, lepším vztahům, svobodě a naplněnému životu díky využití internetu. Ale jde to.

 • Podpůrné prostředí vám poskytne nezávislý klub podnikatelů, který dodává informace a spojení.
 • Můžete využít také mé osobní podpory v oblasti tvorby webu, designu a online marketingu.

Je vysoká pravděpodobnost, že se bez navigace zamotáte v bludném kruhu. Proto je třeba být ve spojení s druhými, kteří již cestou úspěšně prošli před vámi. Není zde žádná garance jistoty, v důsledku každý odpovídá sám za sebe. Na druhou stranu, mít kolem sebe podpůrné prostředí a mít na koho se obrátit, jednoznačně zvyšuje pravděpodobnost úspěchu. 

Příležitost #5

Podnikání bez prodávání

"Nikdo memá rád, když mu někdo něco prodává, ale každý rád nakupuje."

Organizace, od které miliony spokojených zákazníků již 60 let odebírají kvalitní produtky v oblasti dopňků výživy, zdraví, péče o krásu, ekologickou domácnost a životní prostředí, zásadně mění svůj koncept prodeje v roce 2021. Na českém trhu jsou každoročně desítky tisíc "volných" zákazníků, kteří mají tyto produtky do rádi, ale přestali je odebírat... proč?

Protože jim překážel způsob distribuce zkrze prodejce, ale právě toto se od září 2021 mění. V sousedním Německu již tyto změny proběhli a velký trh mění svou strukturu: organizace přechází na přímý eshopový prodej. Desítky tisíc lidí tak poprvé mohou nakupovat své oblíbené produkty napřímo, bez distibutorů, jednoduše na eshopu.

Odpadá náročná logistika a nutnost osobního prodeje. Nakupovat v eshopu je snadné a pokud si zákazníci vytvoří v eshopu účet zdarma skrze váš parterský odkaz (v online marketingu používáme název "affiliate odkaz"). Vaši zákazníci získají trvalou slevu 12 % a vy jednoduše získáte provizi 10 - 20 %. Jedná se o váš příjem za doporučení, z každé objednávky, aniž byste museli někomu něco prodávat. Vše můžete sdílet online, pomocí webové stránky jako já, a jednoduše využít pákový efekt a multiplikaci internetu. Pracuj jednou, doporuč opakovaně. Neplatí tu žádná omezení pro dobré nápady.

Peníze jsou tam, kde probíhá výměna hodnoty.

Někdo si něco musí koupit, aby proběhla obchodní transakce. V tomto případě jde o fyzické produkty běžné spotřeby se skutečným přínosem, které 60 let lidé po celém světě běžně nakupují a budou je nakupovat dál. Budou je nakupovat na eshopu supermarketu, nebo na eshopu přes vaše doporučení.

Klíčem je, že nemusíte být v roli prodejce, skladníka ani dovozce, abyste se mohli stát součástí transakce jako partner. Nesmí to být dřina. Stačí jen sdílet informace online a pomáhat ostatním objevit novou alternativu kvalitních produktů běžné spotřeby a ukázat jim, že tyto příležitosti mohou využít také, když budou chtít.

Proč nakupovat v eshopu "A" kde tato příležitost chybí, když mohu nakupovat v eshopu "B" a být součástí obchodu.

Příležitost #6
Synergie zavedeného obchodu a online technologií

Můžete se zapojit do mého týmu a využít podpory jak v oblati samotného obchodu skrze bezpatné webináře, tak v oblasti online a webu, které dělám já. Můžete poznat nové lidi. Můžete objevit zajímavé produkty, vyzkoušet je. Pravděpodobně si je oblíbíte, šetří přírodu a jsou kvalitní. Můžete vše sdílet online jako já, nebo jakkoliv jinak - můžete mít váš osobní odkaz.

Jsou tu tyto garance

 • Nikdo vás nebude nutit něco dělat či kupovat - jsem zákazníkem a součástí 2 roky a mohu to potvrdit
 • Tým, kterého jsem součástí existuje 20 let a má nejvyšší stabilitu v Evropě - členové zůstávají nadále, díky podpoře
 • Samotné produkty jsou kvalitní a mají garanci vrácení peněz 90 dní

Předpoklady, pokud chcete tuto přiležitost využít...

 • Máte své vlastní podnikání či zaměstnání a máte zájem mít další příjem
 • Chcete objevit něco nového a věnovat tomu díl pozornosti a energie

Případ 1
Líbí se vám Amway, ale nelíbí se vám současný způsob nebo si neumíte  udělat web, abyste mohli prezentovat příležitost online?

Míte zkušenosti z obchodu a jde vám to.
Váš problém: neumíte se prezentovat online, neumíte využít online smysluplně.
Když se to se mnou naučtíte, posunete se dál.
Chcete se realizovat tím, že pomáháte dalším lidem nahoru.

Případ 2
umíte v onlinu? neumíte vytěžit obchod? nemáte správné spojení a vedení?

Váš problém: umíte pracovat v online. 
Když najdete správné lidi, posunete se výrazně dál.
Dobré vedení je obrovské plus. Blbé vedení poznáte až po letech, když zjistíte, že stojíte na místě.
Chcete se realizovat tím, že pomáháte dalším lidem nahoru.

Co pro vás udělám dál?

Vaše weborá prezentace + funel pro vás.
Podmínka: Musíte znát produtky, aby jste věděli o co jde. Je potřeba abyste je vyzkoušeli.
Naučíte se, jak s tím pracovat.

Limitující faktory: neumíte dělat online - vyřešil jsem Uwemu a jeho komunita funguje.

Limitující faktory: neznáte produtky - máte prací prášek? Máte drogerii? Podporujete své zdraví? Používáte kosmetiku? Máte z toho něco? Nemáte. Zde jsou produkty, stačí je používat a oblíbit si je. 

Limitující faktory: multiplikovat nulu je pořád nula

Kontakt

Lukáš Juhász
Email: lukas@webfunly.cz
Telefon: 731 541 948
Po-Pá 9-15 hodin

Máte zájem se na 20 minut potkat online a získat podrobné informace a odpovědi? Kontaktujte mne...