3 KLÍČE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT?

#prilezitosti  #zdroje-prijmu  #podnikani  #zabava  #spoluprace  #pohyb  #lepsi-zivot

Napsala: Dana Bodnárová
Spolumajitelka fa. BODYDAM

  • Přes 37 let pracuji s dětmi.
  • Vystudovala jsem pedagogickou školu obor vychovatelství se zaměřením TĚLESNÁ VÝCHOVA.
  • Ve svých 43 letech jsem se stala trenérkou FOTBALOVÉ ŠKOLKY.
  • V letních měsících organizuji sportovní kempy pro děti.
  • Zabývám se výživou, zdravím a stálým zdrojem příjmů.

Poslední dobou se na mě mnoho lidí obrací s otázkou " Jak to dělám, že jsem stále tak usměvavá a plná energie?"  Odpověď je na první pohled jednoduchá - dělám to, co mě baví. Ale když se nad tím hlouběji zamyslím, tak mě napadají tři hlavní klíče, jak toho může dosáhnout každý. Tedy i vy 👍

1.Klíč
SÁM SOBĚ PRIORITOU

Již více než 37 let se pohybuji ve sportovním prostředí. Nejdříve jako vychovatelka a v posledních letech jako trenérka a organizátorka sportovních akcí a kempů pro děti. Zkrátka aktivní život je mou součástí odjakživa.

Z vlastní zkušenosti, ale také z práce s dětmi vidím, jak úžasný vliv má pohyb na lidské tělo. Dokáže odplavit toxiny a stres, udrží tělo flexibilní a dokáže dodat energie. Správná životospráva a kvalitní pitný režim účinky sportu jen utužují.

Dnes i díky zájmu a studiím nutriční vědy vím, jak používat potravinové doplňky a udržet tělo v optimální kondici. Sport nejen že přispívá zdraví, ale také utužuje charakter. Měl by být součásti každého z nás. Je zdarma 🏃‍♂️

2. Klíč

VZTAHY

Jsem člověk sociální a rodinný. Vztahy kolem sebe, doma či na pracovišti pro mě byly vždy důležité. Před nějakou dobou jsme doma procházeli těžkou zkouškou.

Manžel měl opravdu těžký úraz a jeho léčba si vyžádala necelý rok léčení. Prožili jsme si těžké období. Přišel o práci, a my museli vyjít s učitelským platem. Tehdy jsem si opravdu uvědomila důležitost vztahu. Bylo velmi těžké skloubit péči o manžela s pracovními povinnostmi. Chtěla jsem se mu věnovat vice, ale bohužel to nešlo - byl to náš jediný příjem.

Začala jsem hledat a našla DREAMTEAM. K mému překvapení jsem tam našla:

  • možnost vzdělání v oblasti zdraví
  • zkvalitňování vztahů kolem sebe
  • zajímavý způsob dalšího výdělku

3. Klíč
JEDEN PŘÍJEM NESTAČÍ

To se lehce řekne, ale jak toho dosáhnout? Vedlejší příjem vzniká druhou prací. Tím ale riskujete ztrátu osobního a rodinného času, koníčky přestanete provozovat a nakonec budete vyčerpaní a bez energie. Toto není řešení.

Začala jsem se rozvíjet v referenčním marketingu. Díky tomu jsem za 2 měsíce vydělávala nižší řády tisíců, což mi umožnilo jít na poloviční úvazek. Měla jsem více času na rodinu a koníčky. Práce mě nesmírně baví a díky podpoře v týmu, jsem se po roce dostala k takovému příjmu, že mi to umožnilo opustit mé zaměstnání.

Více času trávím se svou maminkou a vnoučaty. Mám radost být závislá jen sama na sebe. Když jsem to dokázala dokážete to i VY.

Změna není náročná, náročné bývá rozhodnutí ke změně.

Kontakt

Dana Bodnárová
Email: body.dam@seznam.cz
Telefon: 602 281 715

Máte zájem se na 15 minut sejít online a poté  osobně? Kontaktujte mne...