Jak jsem se naučila profitovat, mít více času pro sebe a rodinu, aniž bych riskovala finance

Hledáte cestu jak upravit váš život, abyste mohli pokračovat způsobem, který vám bude nejlépe vyhovovat?

Danuše Blechová

Ve svém životě jsem měla možnost seznámit se a komunikovat se spoustou lidí z různých oblastí společenského spektra. Díky svým začátkům, jako ředitelka městského kulturního střediska, jsem získala znalosti s vedením a motivací rozdílných týmů lidí v kulturním a uměleckém prostředí, včetně podílu na ziskových i neziskových projektech. Zkrátka od místního ochotnického divadelního spolku, učitelů tance až po slavné herce a hvězdy hudebního nebe.

Posléze jsem využila všechny své zkušenosti ve svých osobních podnikatelských aktivitách a po více než 20 letech v podnikatelské sféře. Stále úspěšně vydělávám se svými obchodními týmy - zvláště pak v online nákupech.

V následujícím článku se dozvíte více o mém zdroji příjmů a podnikatelském záměru bez ohledu na vaší internetovou zdatnost, tak jak já pracuji v současné době. Základní myšlenka je velmi jednoduchá: Virtuální svět nám v této době otevírá oblasti, ve kterých i normální člověk, s minimální znalostí, může začít využívat jeho výhod (výhod internetu).

A díky virtuálnímu prodeji, kde proudí velké množství peněz a výrobků, se i vy můžete pohodlně zapojit a jako já a ostatní začít využívat těchto výhod (šetřit) - případně i začít jednoduše vydělávat.

První krok:
Rozhodnout se ke změně!

I jako uznávaná manažerka jsem vždycky byla máma rodiny na prvním místě. Zajistit a zorganizovat vše doma pro mé tři syny a mého úspěšného manžela nebylo pro mne vždy jednoduché - nicméně perfektní výzva ke změně!

Chtěla jsem flexibilní časový rozvrh, pravidelný a "neohrožený" pravidelný příjem, samostatnost v rozhodování a pocit zajištěného a bezpečného prostředí pro mojí rodinu.

A v té době, když jsem začala všechno plánovat; dostala jsem i tu správnou nabídku, jak si vše mohu splnit; a to rozhodlo. Navíc mi tato nabídka pomohla převézt celou domácnost na ECO-friendly (prakticky celkově šetrnou a ochraňující životní prostředí již dávno předtím než se vše stalo "nutností") a to jako dodatečný bonus.

Krok druhý:
Uvědomte si, že nikdy nejste příliš staří a nikdy není pozdě!

Je třeba to včas začít řešit dokud nás stres nedovede až k "vyhoření". To jsem si také ve své profesi jako ředitelka uvědomovala, že tato cesta by vedla jen k podrážděnosti, vyčerpání, popřípadě až k nemoci, pokud s tím nic neudělám tak budu trpět nejen já, ale i celá rodina.

A nyní i po těch letech jsem ráda, že jsem se rozhodla k akci! A vyplatilo se to nejen mně, ale i celé naší rodině - s manželem jsme spolu již přes 45 let a naši tři synové jsou velmi úspěšní a spokojení ve svých životech. Co víc bych si mohla přát? Snad jen to, abych mohla předat své zkušenosti a popřípadě i pomoci dalším lidem kolem nás.

Krok třetí:
Proč má smysl Vaší problémovou situaci řešit právě teď ?

Odpověď je velmi jednoduchá "Když ne teď tak kdy?”. Život máte jediný a dnešek není Vaše "kostýmová zkouška"! Jak se říkávalo u nás na divadle.

A čím dříve začnete, tím dříve pocítíte výsledek. Vaše spokojenost bude mít velký význam na pohodu Vaší rodiny.

Krok čtvrtý:
Jak a kde se dá s čím začít? Začněte s Informacemi!

Můj první krok byl orientovaný na vlastní zdraví - neboť pokud Vy jste v kondici - máte správnou pozici pomoci i druhým.
S nabídkou, kterou jsem dostala přišla i druhá, jak si své zdraví optimalizovat. Nechtěla jsem žádné "kouzelné pilulky" na hubnutí či se stát atletkou přes noc, ale vidina snížení stresu, zbavení se alergií (u sebe i u dětí) a celkové vyrovnání celého těla mi přišlo jako dobrý začátek.

Nejprve jsem neměla žádné znalosti jak na to, ale díky získané pomoci od ostatních z týmu jsem se docela jednoduše a za pochodu naučila co a jak funguje. Navíc jsem si své poznatky hned mohla vyzkoušet i v praxi na sobě a pocítit ten rozdíl (a i to co zrovna pro mne osobně nebylo takovým přínosem - jak se říká "učení se praxí je ta nejlepší cesta").

Po relativně krátké době jsem se stala svým vlastním expertem na stravu a zdravý životní styl, včetně uplatnění doplňků stravy v běžném každodenním životě (musím se přiznat, že tahle oblast se stala mým "koníčkem" a v dnešní době dovedu se svou mnohaletou zkušeností poradit a pomoci mnoha lidem kolem sebe).

Další krok byl využití mých nových znalostí a dobrých výsledků, které jsem sledovala na sobě i své rodině , a možnost začít podnikat s doplňky stravy, byl logickým krokem vpřed.

Lidé v dnešní době mají všude kolem tolik nabídek a orientovat se v nich a najít tu správnou a funkční variantu není vždy lehký úkol, neboť každý z nás je jedinečný a jiný; tudíž každý z nás potřebuje něco jiného. A to byl základ mé obchodní myšlenky - pomoci ostatním svou znalostí a osobní zkušeností doporučit a sestavit správný "recept" na doplňky stravy. Začala jsem se o výrobce doplňků stravy zajímat a vybrala jsem si ty, u kterých jsem se přesvědčila, že výborně fungují a já i celá rodina byla s nimi spokojená. Spolupráci jsme navázali vzápětí.

K doplňkům stravy jsem přidala i pár ekologických výrobků na péči o naší domácnost, které nepřímo pomáhaly mým "stresovým hladinám" také klesat; díky jejich efektivnosti. Dokonce vytvořili v domácnosti pocit, že úklid a ostatní domácí úkoly nemusí být jen nuda a námaha - ba naopak. Takže jsem měla i více času na moje nové podnikání, díky tomu, že kluci se postarali o domácnost a to bez velkého přesvědčování.

Mně osobně díky nové energii a několika výrobkům do domácnosti se můj život docela změnil. Měla jsem více času pro sebe, děti, rodinu. Alergie a nemoci se nám začaly vyhýbat a to byla největší úleva.

Představte si, že máte také možnost cítit se lépe a máte dostatek energie na všechny aktivity a plány. Pokud Vás příval energie nadchne jako mne před lety, mohu vás vést osvědčeným způsobem podnikání k vytváření nového zdroje energie i příjmu.

Je to varianta žít bez šéfa (a nebo alespoň nebýt na něm 100% závislá - pro začátek) a nebo jak podnikat bez zaměstnanců a velkých nákladů na provoz. Může to být Váš další zdroj příjmu do budoucna, kdy děti odejdou a před námi je zaměstnání (příjem) následováno důchodem (penzí). Tato představa mě docela strašila nejen co se týká příjmu, ale také co se týká sociálních kontaktů. V tomto svobodném podnikání jsou úžasní partneři a moje perspektiva v tomto ohledu je do budoucna skvělá.

Co lidi kolem mne nejčastěji zajímá:

JAK SE LIŠÍ ZPŮSOB MOJÍ SPOLUPRÁCE OD TRADIČNÍHO ZAMĚSTNÁNÍ NEBO KLASICKÉHO PODNIKÁNÍ?

Hlavním přínosem je časová svoboda bez omezení pracovní dobou. Spolupráce je založená jen na vaší aktivitě, na kterou nejste nikdy sami! Očekávejte lidský přístup, žádné příkazy, jen doporučení, zkušenosti a vedení, abyste mohla být brzy samostatná. Jak jsem se již zmínila, každý z nás je rozdílný a má jiné plány, proto osobní přístup a svoboda rozhodování je velmi důležitá. Pomáhám k vytvoření stálého příjmu (i v penzi) a v péči o rodinu a životní prostředí. A to tím, že přeskakuji model "Tradičního podnikání", kde jste většinou na ně sami, máte fixní náklady, zaměstnance - a tento model je celkově náročný na váš čas a stres. Místo toho využíváte "systému Online podnikání"- práce v týmu, individuální aktivita, časová flexibilita, vzdělávání a podpora.

V čem tedy spočívá svoboda a bezrizikovost spolupráce se mnou: lidský přístup, žádné příkazy, postupné převzetí veškeré aktivity z vaší strany. Máte možnost splnit si vše co si naplánujete a já vám k tomu mohu pomoci.

JAK PRÁCE V TÝMU A VYUŽITÍ ONLINE SYSTÉMU ŠETŘÍ SPOUSTU ČASU, ENERGIE, ÚSILÍ A PENĚZ

Během let podnikání jsem se spojila s úspěšnými lidmi v DREATEAMU, u nichž nacházím velkou podporu a spoustu vědomostí. Jak rychle se může vaše situace změnit? S mou pomocí a podle průměrného nasazení (a podle mých zkušeností) byste měli viditelné výsledky kolem 6 - 12 měsíců. Kolik konkrétně by to vyžadovalo vašeho osobního úsilí si můžeme individuálně ukázat později (např. já jsem v kontaktu s každým svým novým partnerem tak 1x za týden).

JAKOU MÁTE ZÁRUKU, ŽE SE VÁM VÁŠ PLÁN PODAŘÍ?

To hlavně bude záležet na Vás a Vašem úsilí. Opravdu platí, že "nic není zadarmo" a investice času a určitého úsilí je a bude zapotřebí. Se mnou máte garanci, že se vám budu věnovat a pokud se budete řídit mými radami je reálné splnění Vámi nastavených parametrů, včetně velikosti příjmu.

KDO JIŽ SITUACI S VAŠÍ POMOCÍ VYŘEŠIL?

Mám samozřejmě pár příkladů: jedna partnerka má příjem k penzi 6 000,- až 30 000,- Kč dle její osobní aktivity, dalším příkladem je majitelka salónu krásy, která si tímto navrhuje svůj měsíční příjem + využívá přímých dodávek špičkového sortimentu (od kosmetiky, vodních filtrů až po údržbu salónu) nebo podnikatelka v oblasti účetnictví si vytváří jen “kapesné" a využívá přímých dodávek doplňků stravy pro její velkou rodinu atd.

JAKÉ VÝSLEDKY LZE REÁLNĚ OČEKÁVAT?

Z mých osobních zkušeností reálný příjem 5 000,- až 10 000,- Kč po 6 měsících činnosti. Pokud Vám někdo slibuje více - možná jsou na světě dva/tři příklady úžasných podnikatelů - nicméně já jsem s mými partnery vždy upřímná a průměr příjmu po 6 měsících v mé organizaci je kolem 7 000,- Kč.

KDE VZNIKAJÍ ČASTÉ POTÍŽE A PROČ?

Vaše okolí si všimne, že se něco děje. Že pro ně máte možná méně času, ale přitom máte kolem sebe více nových přátel. Ne vždy jsou reakce na změny v blízkém okolí pozitivní a to mnoho lidí hned na začátku odradí - neboť otázka "Co si o mně ostatní pomyslí ?" je zrádná. Já vám pomůžu tyto případné potíže překonat i s pomocí celého mého týmu, neboť všichni jsme si prošli více méně stejnou zkušeností a dnes už jsme to vše překonali. Naopak naše blízké okolí si teď zvyklo a změnu velmi přivítalo. Jako každé začátky - občas se narazí- tak se jen vyhneme a pokračujeme dál!

Jiná námitka typu "nemám čas a nemám peníze" patří mezi problémy, které právě tímto rozhodnutím řešíte!
Vaše vize co dělat nebo získat do budoucna je to nejdůležitější na co se zaměříme a budeme zpracovávat. Výsledkem by měla být naše ideální spolupráce "na míru".

Proto bych se Vás na závěr ráda zeptala:

  • Co byste chtěli dělat či získat do budoucna?
  • Co Vám v tom brání? A proč to nemáte?

Kontakt

Danuše Blechová
Email: D.Blechova@seznam.cz
Telefon:  +420 606 166 040

 

Máte-li zájem o mé služby, kontaktujte mne