Jak vypadat mladě i v 60letech a ještě přitom být finančně nezávislá

5 typů jak se o sebe pečovat a přitom vydělávat peníze

#prilezitosti  #zdroje-prijmu  #podnikani  #pratele  #spoluprace  #zdravy-zivotni-styl  #lepsi-zivot  #kosmetika  #rozvoj

Napsala: Eva Kuchařová

Začněte psát zde...

Přemýšlíte, jak být pořád mladá, vitální a úspěšná.

Já sama jsem řešila, čím se zabývat, co by mě uspokojovalo, a čím bych vyplnila volný čas tak abych byla nadšená a byla v kontaktu se stejně smýšlejícími lidmi.

Moje zaměstnání nebylo to, co bych chtěla dělat a neuspokojovalo mě. Pak jsem objevila společnost, která mě oslovila svými produkty a také svým plánem jak být nezávislá.

Začala jsem se zajímat o kosmetiku, jak o sebe pečovat nejen z venku, ale i zevnitř. Učila jsem se a hledala informace a poslouchala rady zkušenějších.

  • Používání kvalitních kosmetických přípravků
  • Používáni koncentrovaných doplňků stravy
  • Změna stravovacích návyků
  • Odpočinek a relaxace
  • Parta skvělých přátel

Již 15 let používám kosmetiku americké firmy Artistry, která ve svých výrobcích používá přírodní složky. Má ucelenou řadu jak v péči o pleť, také v péči o tělo a zdraví kde využívá i Nutrikosmetiku. Já jsem absolvovala kurz kosmetického poradenstvi a líčení.

Ale nejen kosmetika, ale také koncentrované doplňky výživy, které Vám pomůžou být pořád mladá. V současné době chybí v naší stravě hodně vitamínů a je potřeba je doplnit. Je více možností a je jen na vás jaké použijete. Je dobré se zaměřit na přírodní produkty, které mají velkou vstřebatelnost a tím pádem pro nás lepší účinek.

Obě tyto činnosti Vám také dokážou jak ušetřit peníze na Vašich osobních nákupech, tak při spolupráci máte možnost začít vydělávat. S tím Vám můžu pomoci.

K tomu je také dobré upravit své stravovací návyky, vynechat průmyslově zpracované potraviny, a dodržovat pitný režim.

S tím vším také souvisí najít si čas sama na sebe na odpočinek, relaxaci, sport, cestování.

…Díky spolupráci se mnou a společností Dreamteam můžete rychleji získat informace, vyzkoušet výrobky a získat podporu a pomoc celého našeho týmu. Dreamteam se zabývá zdravím, osobními vztahy a jak si zlepšit finanční situaci. A tím můžete profitovat na našich zkušenostech mít rychlejší start. Využívat naše setkání a být členem našeho společenství. Bavit se, sportovat, cestovat a vydělávat peníze.

 

Ráda se s Vámi sejdu a vše Vám představím a budete mít u mne i možnost produkty vyzkoušet. Eva

Kontakt

Eva Kuchařová
Email: ekucharova@seznam.cz
Telefon: 606 260 773

Partnerska firma / spoluprace / nakup

Máte-li zájem o osobní schůzku, kontaktujte mne...