3 jednoduché kroky k prosperitě

K dalšímu příjmu, lepšímu zdraví a vyšší životní úrovni
Bez rizika, stresu a s podporou lidí, kteří tou cestou už jdou

#prilezitosti  #zdroje-prijmu  #podnikani  #zdrava-vyziva  #lepsi-zivot  #rozvoj  #kondice

Napsala: Jarmila Hokrová

Už téměř 20 let pracuji jako poradkyně pro výživu a doplňky stravy a pomáhám lidem jíst a žít zdravěji. A protože se tím, co učím mé milé klienty, také řídím, i já sama dnes jsem „Babička v kondici“.

V kondici zdravotní, psychické a emocionální (já říkám lidské) a také v kondici finanční. A také spojuji a podporuji lidi se zájmem o osobní růst, zdravý životní styl, dobré vztahy a finanční jistotu. 

Občas to může být náročné

Ptáte se co? No prostě život.

Určitě máte svá přání, touhy a sny, které byste si chtěli splnit. I já je mám. A to je dobře, protože právě tohle nám dává sílu k životu. Je to takový motor, který nás pohání dopředu.

Moje sny mi pomáhají vyrovnat se s mým hendikepem. Život nerozdává karty všem stejně a mě do nich přimíchal Černého Pera v podobě velkých potíží s kyčelními klouby. A tím mi nastavil úzké mantinely, měla jsem zkrátka podstatně méně možností, co v životě dělat. Přesto jsem se vždycky snažila ty možnosti využít, jak nejvíc to šlo.

Někdy možná víc na té podvědomé, než na vědomé úrovni. Ale vždycky to ve mně bylo. Ta snaha nevzdat se nepodlehnout nemoci a potížím, které z toho vyplývaly.

A tak teď chci inspirovat vás, abyste to ani vy nevzdávali. Ať vám život rozdal jakékoliv karty, ať řešíte jakýkoliv problém, zdravotní, finanční nebo osobní, abyste nepodlehli. Abyste se stále snažili být v kondici. A to, jak na úrovni fyzické, lidské i finanční.

Abyste si uvědomili, jaké možnosti ve svém životě máte a co všechno můžete využít. Protože, když jsem to dokázala já, dokážete to také.

Nejsnáze se dají řešit peníze

Možná jste právě na křižovatce. A máte pocit, že kdybyste měli víc peněz, byl by život jednodušší. V rodině by bylo více klidu a vy byste mohli chodit na masáže nebo jet do lázní a i vaše zdraví by se zlepšilo. Jen kdyby na to na všechno bylo víc peněz.

A tak možná právě:

 • Hledáte cestu, jak získat další příjem a zároveň více klidu i času pro sebe, rodinu nebo své koníčky.
 • Dostali jste se do situace, kdy jen tak tak splácíte své závazky a jste z toho každý měsíc ve stresu a máte obavu, jak to bude dál.
 • Ale stále doufáte, že se vaše situace zlepší.

I když mi to možná zrovna teď nebudete věřit, právě s penězi je to nejjednodušší.

Jak jsem to řešila já?

I já jsem se do podobné situace dostala. Měla jsem své stálé zaměstnání a navíc jsem na živnostenský list pracovala jako finanční poradkyně. Jenže mé zdraví se zhoršilo, už jsem neměla energii zvládat 2 práce a nakonec jsem ve svých 45 letech odešla do invalidního důchodu.

Náš rodinný rozpočet se výrazně snížil a začali jsme zažívat finanční stres. V té době naše děti studovaly na střední škole a bylo jasné, že půjdou na vysokou. Ale z jednoho platu a invalidního důchodu se to zvládnout nedalo.

A tak jsem hledala možnost, jak příjem do rodinného rozpočtu zvýšit. Přemýšlela jsem o tom, co mě baví, co se mohu naučit a zároveň to budu moci dělat i při mém zdravotním stavu.

Důležité pro mě bylo i to, abych byla v kontaktu s lidmi, se kterými si budu rozumět a abych si sama mohla určovat pracovní dobu.

A našla jsem příležitost, o kterou se s vámi chci podělit. Více o ní vám povím na konci této stránky.

Teď se ale pojďme podívat na ty 3 jednoduché kroky, které vás zaručeně přivedou k prosperitě. A nejen k té finanční.

1. KROK - Nehledejte výmluvy, ale řešení.

Nepřemýšlejte o tom, jak to máte těžké, ale začněte hledat řešení. Protože nerozhoduje to, v jaké situaci se nyní nacházíte, ale jaký postoj k ní máte.

Já to tak udělala a díky tomu jsme mohli našim dětem poskytnout takové vzdělání, jaké si sami zvolily. Mohli jsme jim zaplatit studium v zahraničí, sportovní kempy a řadu dalších aktivit.

A zbylo i na masáže, lázně, dovolené a další radosti života.

2. KROK - Ujasněte si, co chcete

Zamyslete se a přesně si určete, co chcete. Jestliže hledáte další příjem, jaký by měl být? Přemýšlejte, co vás baví, co jste schopní a ochotní dělat a kolik času tomu můžete věnovat.

Zamyslete se i nad tím, co o vás říkají vaši přátelé. Co na vás oceňují, co na vás mají rádi, čím jim můžete prospět.

A vezměte si tužku a papír a vše si napište. A ujasněte si, co skutečně chcete a PROČ.

3. KROK – Udělejte rozhodnutí 

Jakmile si ujasníte své priority, začněte hledat tu správnou příležitost, která bude odpovídat vašim představám. A jakmile ji najdete, dejte se do práce.

Pozor, neříkám vám, abyste se vrhli na první příležitost, kterou objevíte. Na internetu je mnoho příležitostí, které slibují rychlý výdělek. Já však chtěla víc. Nejen rychlý, ale také dlouhodobý příjem. Náročnou životní situaci totiž většinou nevyřeší jednorázová výplata. Je třeba, aby těch výplat bylo víc, aby byly pravidelné a ideálně, aby byly stále vyšší.

Zkrátka a jednoduše, jakmile najdete to, co bude naplňovat vaše představy o ideálním dalším příjmu, dejte se do toho. Udělejte jasné rozhodnutí a začněte.

Možná je to právě pro vás

Já tu svou příležitost našla. Odlehčenou verzi podnikání, postavenou na komunikaci s lidmi a vzájemné podpoře. Online podnikání, ve kterém si sama určuji, co a kdy budu dělat, mám kolem sebe tým, se kterým se podporujeme a dosahujeme úspěchů.

A můžete ji využít i vy. Jen si představte budoucnost, o které si rozhodujete sami. Představte si možnost splnit si své sny. A je jedno, jestli jsou malé nebo velké. Díky příjmu navíc z vašeho vlastního podnikání, s podporou partnerské firmy a Dream Teamu, si je opravdu můžete splnit. A může to jít rychle.

Pro mě a mojí rodinu je dnes toto podnikání naším rodinným stříbrem. Má pro nás vysokou hodnotu, stále ho rozvíjíme a věříme, že ho v budoucnu předáme našim dětem.

Jen si to představte

Díky naší partnerské společnosti máte i vy možnost vlastnit internetový obchod s exkluzivními výrobky pro podporu zdraví a zdravého životního stylu. Kompletní sortiment od ekologických výrobků pro domácnost, péče o tělo a krásu, doplňky stravy, až po domácí potřeby, jako je nádobí nebo filtr na dočištění vody v domácnosti.

Skvělé je, že společnost výrobky propaguje, ale sama je neprodává. Dává příležitost jejich uživatelům, aby se stali zprostředkovateli, a vytváří podmínky pro jednoduchou spolupráci.

Představte si přehledný model podnikání bez rizika, který vás zavede tak daleko, jak sami budete chtít. Je vám k dispozici. Jednoduše a právě teď.

Představte si podnikání, které vám může dlouhodobě přinášet další příjem a posilovat váš rodinný rozpočet. Bez vstupních investic, bez stresu a s podporou týmu stejně zaměřených lidí.

Je čas na rozhodnutí 

Pokud jste dočetli až sem, jste pravděpodobně připraveni na změnu. Na vlastní odlehčené podnikání, které vám může přinést větší finanční svobodu, větší flexibilitu mezi prací a osobním životem, větší nezávislost.

Připojte se k nám a začněte vytvářet svou budoucnost. S námi můžete využít vlastních zkušeností, které jste na cestě životem získali. Své zkušenosti zde rozhodně využije:

 • Rodič
 • Partner
 • Finanční poradce
 • Kosmetička
 • Výživový poradce
 • Kuchař
 • Technik
 • Sportovní trenér
 • Marketér
 • Bloger, influencer

Když nic neuděláte, nic se nestane

Na cestě životem musíme každý udělat spoustu rozhodnutí.

 • Některá jsou snadná, některá bolí.
 • Některá rozhodnutí uděláme okamžitě, spontánně a jiná odkládáme.
 • Někdy máme skvělý nápad, ale k jeho realizaci se nedostaneme. Odložíme ho do šuplíku a časem zapomeneme

Proč se nám to děje? Možná nám chybí energie, možná nám chybí odvaha. Možná bychom chtěli, aby vedle nás byl někdo, kdo nás podpoří. Těch důvodů může být spousta. Pravda je ale jediná, když nic neuděláte, nic se nestane.

Možná vám právě v hlavě letí spousta otázek, možná potřebujete garance, že se rozhodujete správně. Tady jsou:

 • Podnikání můžete začít bez velkých investic
 • Máte 90 denní zkušební dobu na rozjezd svého podnikání. Nic neriskujete
 • Na všechny výrobky firma poskytuje 90 denní záruku spokojenosti
 • Máme vypracovaný systém vzdělávání, vše vás naučíme
 • Využíváme moderní technologie, pracovat můžete kdykoliv a odkudkoliv, stačí vám k tomu mobilní telefon

Pomohu vám zorientovat se v podnikání a podpořím vás na vaší cestě k dalšímu příjmu

Teď už víte vše, co je pro začátek důležité. Trochu jste poznali mě a můj příběh. A teď zbývá jediné. Poznat se osobně. Na online schůzce vám zodpovím vaše další otázky a otevřu vám dveře k vaší jedinečné příležitosti. K příležitosti k dalšímu příjmu a plnění svých snů.

Zanechte mi svůj kontakt a já se vám do 24 hodin ozvu.

Jarmila Hokrová

Kontakt

Jarmila Hokrová
Email: jarmila@babickavkondici.cz
Telefon: 724 218 647

Partnerská firma / spolupráce / nákup

Máte-li zájem o osobní schůzku, kontaktujte mne...