Zlepšete své zdraví, vztahy, rozvíjejte své koníčky i finanční jistotu.

 Zapojte se do přátelsky naladěné skupiny lidí, garantuji, že nudit se nebudute! 

Josef Nechvátal
speciasta na přírodní řešení mužských potíží

Od dělnícké pozice ve strojírenství jsem se vypracoval, až na středně vedoucí pozici v oblasti automobilovém oboru oblast logistika. Za dobu spolupráce v našem obchodě jsem začal věnovat ekologii a postupně stravování, řešení jídelníčků a regulaci váhy. Následně specializaci s potížemi s mužskými problémy, se kterými vám mohu také pomoci.

Bližší informace najdete také ve videích...

Reference

Za 30 dnů byl nadšený. Doktorka mu přesto doporučovala Prostenal. Když využíval účinnou kůru NU Palmetto ode mě tak pak přestal. Po 3 měsících se problém začal zhoršovat. Bylo mi ho líto, tak jsem mu navlhnul nějakou možnost reklamace jednoho balení. Řekl, že dostal od paní doktorky na 3 měsíce Prostenal a tak není třeba. Asi za měsíci mi volal, zda moje nabídka stále platí. Tak jsem mu ji potvrdil. Okamžitě chtěl objednat 2 balení. Usoudil, že Prostenal nefunguje. Je asi 10x slabší než náš výrobek. Mezi tím doporučil jedno balení známému, který měl taky problémy s Prostatou.
p. Eduard T. (65 let) Oslovil mě asi minulý rok v září. Našel si mě přes internet.
Pane Nechvál, přeposílám další objednávku z meilu a chci doplnit několik postřehů. Můj zdravotní stav je lepší, s Vaší spoluprací na mém léčení se cítím dobře, vys.tlak se mě daří držet v normě ( 120 - 130/80-90), pamět se mi lepší ( jména,města, atd), brýle na čtení nepotřebuji již na vše ( zejména přip práci v dílně, atd), prostata je dobrá ( na vyšetření lékař byl s měřením prostaty spokojen), dřívější bolesti v kloubech při pohybu již neznám. Dále se snažím zdravě jíst, sportovat (pouze kolo, tenis mě dělá problémy s klouby), pracovat nejenom na zahrádce a i milování funguje snad ke spokojenosti mé přítelkyně. Přeji Vám a manželce pevné zdraví, děkuji za zaslání léků a pokud by jste mi mohl sdělit něco pro mé zdraví, tak Vám předem moc děkuji.
pan Josef M. z Veverské Bítýšky
Můj dobrý známý měl problém s prostatou problém. Každou hodinu chodil 3-4x na WC. Po 45 dnech mu přípravek pomohl. Dnes jej neužívá. Používá jiné naše výrobky.
Pavel H. Staré Město (asi 45 let)
p. Tomáš K. si ode mě objednal v lednu 2 balení. Začal je užívat až v únoru a asi 15 února jsem s nim mluvil jak to vypadá. Omluvil se mi, že nezačal ihned, ale už po 15 dnech. Cítí zlepšení asi o 30%. Po 55 dnech ustoupili chronické problémy a jejich intenzita bolesti se snížila z 2-3 měsíců na 1x 1/2 den a to jen občas. Přiznal se mi: Teď asi 5x více sexuálně akční než před tím. Až manželka nadává.
p. Tomáš K.

Co je Dreamteam?

Otevřený tým a společenství lidí, kteří se rozhodli žít podle svých vlastních hodnot a kteří si stanovili několik společných priorit na základě svých osobních životních zkušeností.

Dreamteam v roce 1995 založili Jana a Uwe Vladarzovi. Dnes, po více než 25 letech má stovky členů, funguje on-line i osobně.

Spojují nás především tyto tři priority a hodnoty

 • 1
  Věnujeme se našemu zdraví
 • 2
  Jsou pro nás důležité dobré a fungující vztahy
 • 3
  Jsme aktivní při tvorbě finanční jistoty v našem životě

Proč jsem členem Dreamteamu a moje doporučení

Jsem přátelský a přátelé jsou u mě na pravním místě. Rád se dělím o zkušenosti a Dreamteam je místo, kde se mohu potkávát s lidmi s vzájemně si být užiteční, vyměňovat si důležité zkušenosti. Jsem svědominý, systematický člověk a rád řeším složité úkoly. Snažím se hledat ve všem určitý systém. Dreamteam je komunita, která systematiky rozvíjí své členy, zdraví, vzájemné vztahy i finanční jistoty a příležitosti.

Ebook zdarma

Mít v životě dobře nastaveny současně hodnoty zdraví, vztahy a finanční jistotu, vnímáme jako opravdu důležité...

Proč současně? Představte si například finanční jistotu či úspěch, ale bez zdraví… nebo naopak užívat si zdraví i finanční možnosti, ale postrádat kolem sebe lidi, se kterými si skutečně rozumíte… ani jedno není moc veselé. Ideální je mít zdraví, přátele i finance a mít tak možnost realizovat ve svém životě mnohem více věcí a být celkově spokojenější.

Z těchto důvodů se v Dreamteamu spojilo mnoho lidí, aby se ve svém životě více zaměřili právě na tyto tři priority. Je přirozené, že někdo je v některých oblastech silnější a jinde teprve hledá rovnováhu…

 • Máme v našem společenství například bohaté lidi, kteří mohou inspirovat ostatní ve finanční sféře, a zároveň hledají cestu k lepšímu zdraví a jak lépe zacházet sami se sebou.
 • Jsou s námi lidé, kteří mají své zaměstnání, jen nejsou tak úplně spokojení s rovnováhou mezi volným časem a chozením do práce, ale mohou ostatní inspirovat v oblasti zdraví nebo kvalitních vztahů.
 • Máme zde také drobné podnikatele, které však pohltila vlastní firma, pracují ve dne v noci a přestalo jim takové podnikání dávat smysl, a tak společně s námi tvoří novou cestu k životní rovnováze v oblastech, kde se jim nedaří a zároveň přinášejí vlastní nápady a zkušenosti, které se osvědčují.

Dreamteam a zdraví

Zdraví je odpovědnost každého z nás. Dreamteam je tu pro vás, abyste mohli vzájemně sdílet své zkušenosti. V rámci našich živých i online akcí pak zveme odborníky na výživu a hodnotné informace z oblasti zdravého životního stylu.

Dreamteam a vztahy

Jak vidíte, v Dreamteamu se spojují lidé mnoha různých zkušeností i generací a vytváříme tak společně jedinečný prostor pro mnohem lepší rovnováhu v našich životech. Vzájemně se setkáváme jak online (jsme tu pro vás každý týden), tak na živých setkáních, které pravidelně pořádáme několikrát do roka.

Usilujeme o to, abychom měli v týmu pohromadě lidi různého věku. Je logické, že každý má své silné a slabé stránky. Mladí lidé rychle expandují. Lidé, kteří s více zkušenostmi zase mají lepší cit a snáze udrží kurs své cesty.

Finanční jistotu zakládáme na 3 pilířích

 • Příjmy ze zaměstnání či z podnikání pro zajištění základních potřeb rodiny.
 • Příjmy z koníčků, z toho, co nás baví a zajímá, oblastí, kde máme svou vášeň a co nám přináší radost a energii. To, co nás baví, nám přirozeně jde a můžeme na tom stavět i své podnikání.
 • Příjmy z doporučení produktů, které sami používáte, které se nám líbí, které nám sedí a díky konceptu, který využíváme z nic máme příjem. Co se nám nelíbí, to nedoporučujeme, je to úplně jednoduché.

Co je v Dreamteamu důležité

Aby se každý stal stabilním a nezávislým, měl svou vlastí vizi a pracoval sám pro sebe i v rámci týmu. Uvidíte sami, jak se s námi budete cítit, jak vám lidé v našem týmu vyhovují a jestli je to pro vás, nebo není.

Výhodou je, že jako tým jsme spolu už dlouho, i přes 20 let. Být členem týmu 10, 15 nebo 20 let, musí mít svůj velký důvod. Pro nás je to známka, že jsou naše hodnoty a priority funkční a jsme za to vděční každému v tomto týmu, neboť každý na tom má svůj osobní podíl.

Kontakt

Josef Nechvátal
Email: disc@wo.cz
Telefon: +420 608 780 110
Web: zdraverady.webnode.cz

Chcete sa zapojit? Napište mi...