Hledáte více vlastní energie, a díky tomu chcete být výkonnější v práci, v rodině i ve volném čase?

Je toho na Vás někdy moc a trápí Vás častý stres?

#prilezitosti  #zdroje-prijmu  #podnikani   #spoluprace  #tvoreni  #lepsi-zivot  #zabava  #rozvoj

Napsal: Josef Nechvátal

Od dělnícké pozice ve strojírenství jsem se vypracoval, až na středně vedoucí pozici v oblasti automobilovém oboru oblast logistika. Vždy jsem chtěl mít něco co mohu ovlivňovat a vytvářet sám podle sebe. Zaujalo mě společenství lidí se kterými mohu sdílet své myšlenky a rozvíjet je. Zajímam se ekologii, stravování, řešení jídelníčků. Jsem přátelský a přátelé jsou u mě na prvním místě. Snažím se hledat ve všem určitý systém.

V článku se dozvíte jak jsem na to šel já.

Také jsem dříve býval často unavený, podrážděný a protivný. Někdy mě vytáčely i maličkosti. Vyhoření jsem si nepřipouštěl, ale práce mě přestávala bavit. Nevěděl jsem, jak se z toho dostat. Naštěstí jsem si včas uvědomil, že když s tím teď nic neudělám, strávím nemocný, deprimovaný a podrážděný další roky svého života, dokud nedojdu k vyhoření nebo neztratím chuť do života. Dnes už vím, že jsem jen přežíval než žil vitálním a spokojeným naplněným životem.

Určitě jste někdy pocítili, že každý den nebývá super. Některé dny jsou takové šedivé, je toho na Vás moc. Na nic není nálada, chuť a mělo být vše už včera hotové. Rozhodl jsem se s tím něco udělat. Najít řešení, jak bych se mohl cítit zase plný energie, dělat, co mě naplňuje a našel jsem jednoduché, ale účinné možnosti, o kterých se více rozepíši v tomto článku níže.

5 skutečně účinných typů a jeden bonus pro Vás:

  • naučil jsem se dobře relaxovat
  • začal jsem pít kvalitnější vodu a dodržovat pitný režim
  • objevil jsem koncentrované doplňky výživy s vysokou účinností
  • poznal jsem, jaká jídla mi dělají dobře a která mi vysloveně škodí

Proč má smysl získat pro sebe více životní energie a být odolnější vůči stresu právě v současné době, nejlépe hned?

Protože čím dříve začnete, tím dříve se vám uleví. Vaše situace se přestane zhoršovat a předejdete zbytečnému lítání po doktorech a polykání tabletek. Vaše spokojenost má přirozeně ohromný dopad na pohodu ve Vaší rodině. Všichni trpíme, když jsou naši blízcí nemocní, a udělali bychom vše, jen abychom je zase viděli zdravé a spokojené.

Rád bych Vám dal pár tipů, které hodně pomohly nejen mi, ale i mým přátelům a lidem, s nimiž spolupracuji, protože po nějakém čase jsem začal úplně zářit a všichni kolem se mě ptali, jak jsem to dokázal.

1. Skutečně dobrá relaxace, při které si hlavně vyčistím hlavu

Objevil jsem pro sebe úplně nový koníček - a to golf. Už od prvního okamžiku jsem se při golfu cítil skvěle a přál jsem si jej vyzkoušet. Celý den jste na čerstvém vzduchu, kolem Vás je nádherná zeleň, modrá obloha, slunný den. Když uděláte odpal, míček pěkně pleskne o hůl a letí a letí. No prostě paráda. Po dvou letech jsem na golfu našel pár přátel, se kterými si rozumím a to nejen při hře. S některými jsme navázali na spolupráci v podnikání. Golf je jedna z možností, jak byste i Vy mohli začít podobně relaxovat. Už po pár minutách se budete cítit nabití energií.

2. Vzduch, voda a země

Vzduch vnímám ihned, jak vyjdu ven do přírody. V budovách necítím spojitost se zemí, potřebuji ji mít pod nohami, opět nezbývá nic jiného než jít ven. Vodu rádi pozorujeme, posloucháme tekoucí proudy, obdivujeme nádheru horských vodopádů. Vodu také potřebujeme k životu. V minulosti pro mě nebyl problém vypít i šest litrů koly a tehdy jsem poznal, že k pitnému režimu se nehodí každá tekutina. Dnes si nic takového nezakazuji, ale nedělám to. Zjistil jsem, že to má dopad na fyzickou kondici, hlavně kosti, klouby a hmotnost. Kvalitní voda je důležitá, bez ní by to nešlo. Voda Vám pomůže vyplavit nečistoty z těla. Pomůže Vás zavodnit a taky doplňuje základní minerály, kterých se zbavujeme při pocení, když jsme v přírodě. Voda jde taky ochutit a to buď čajem, nebo nakrájenými kousky ovoce. Tím dostane jinou chuť a nové osvěžení. Když nepijete, jste dehydrovaní a to pak způsobuje úbytek mozkových buněk. Věděli jste, že když cítíte, že máte žízeň, tělo v tu dobu potřebuje litr vody. Tak pijte, ale kvalitní vodu.

3. Slunce, voda a vítr ve vlasech

Mluvím o dovolené. Díky novým přátelům z golfu se mi více dařilo také v mém podnikání a to se pak dobře cestuje. Obzvlášť přínosné pro mé zdraví a životní energii je moře, ale i hory, příroda. Určitě ne turistické resorty. Udělejte to pro sebe, jeďte na dovolenou, i kdyby na pár dní někam poblíž sami nebo s přáteli! Už několik dnů strávených v přírodě Vám stres úplně rozpustí. Budete opětovně nabiti energií možná i novými nápady. Co a jak dál.

4. Síla účinných koncentrovaných bylin dělá divy 

Tohle téma pro mě bylo ještě před pár lety záhadou, ale pochopil jsem to důležité sám na sobě. Míval jsem v měsíci 2 až 4 velmi těžké migrény. Viděl jsem úplně modře, neměl chuť, a tak jsem nevěděl, co vlastně jím. Bránilo mi to dobře fungovat, i když jsem musel. Navíc jsem často dostával křeče do chodidel. Díky postupného vzdělávání a naslouchání zkušenějším s používáním doplňků stravy jsem se postupně zbavil migrén a křeče jsou pro mne už cizí slovo. Vy - když budete chtít - taky můžete tyto postupy využít a vyřešit tím jak zdravotní potíže tak i získat ještě více energie. Buď se můžete na základě porady rozhodnout sami anebo Vás mohu provázet tím, co bude pro Vás to potřebné.

5. Pohodová a klidnější práce - pracujte chytře, ne tvrdě. 

Díky poznání doplňků a nastavení harmonie těla i mysli se rozvinulo mé podnikání. Začal jsem se zajímat, jak se doplňky vyrábí, co z nich vlastně funguje. Postupně jsem zkoušel, co se mnou různé doplňky dělají. Taky jsem zjistil, že běžná strava, i když je v nejvyšší kvalitě, je prázdná. Ano, prázdná, že v ní je málo tak potřebných stopových prvků. Dnes mě lidé vyhledávají s prosbami o radu a pomoc. I vy můžete využít tuto myšlenku získat ještě více energie. Když zjistíte, že je pro Vás toto téma zajímavé, můžete pomoci přátelům ve svém okolí. Ono se to dá uchopit jako relaxační, rozumné podnikání, kterým můžete lidem pravidelně pomáhat a vytvořit další finanční pilíř. Já to tak udělal.

BONUS: Vy jste ten reaktor ...

Představte si to, že máte energii, s radostí vstáváte do slunného dne a cítíte, jak se Vám dnes a taky zítra daří, přicházejí Vám zajímavé nápady, vše Vás baví, vše se Vám daří. Vy často relaxujete a máte na to časový prostor. Jste se svými nejlepšími přáteli a finance na účtu přibývají, i když zrovna relaxujete. Cítíte to? Cítíte ten vítr? To sluníčko, jak vás prohřívá. Vy cítíte klid a energie ve Vás stále narůstá. To je co!

REFERENCE

Jsem v průběhu dne hodně vytížený, musím vyřešit hodně úkolů, zažívám stresové situace a někdy docházelo i k vyhrocení. Po částečném uspořádání dne a doplnění bylinných doplňků jsem se asi během 1,5 měsíce uklidnil. Už mě nevytáčí maličkosti ani velké stresové situace. Snažím se je řešit v klidu a cítím, že i můj pracovní kolektiv se mnou začal klidněji a vlídněji spolupracovat.
Pracuje v personalistice, stará se o vzdělávání pracovníků ve firmě. I když navenek vypadá pohodově, svěřila se mi, že se stala cílem intrik různých lidí z vedení města. Z těch je ve stresu. Známe se delší dobu a tak jsem jí řekl o rhodiole. Rozhodla se doplněk vyzkoušet. Po 1,5 měsíci jsem jí měl něco dodat pro syna, a tak mi při druhé schůzce hlásila, že se cítí taková osvěžená. Moc děkuje za moje doporučení.
Paní Helena D. Otrokovice
S Pavlem a jeho rodinou se známe už možná skoro 20 let. Už jsme spolu hodně zažili. I když má částečný invalidní důchod a nemá pohyblivé jedno zápěstí, stále je vtipný, akční, pracovitý, ale taky je občas v depresi. Nechal jsem mu překlad o rhodiole. Řekl jsem mu, ať si to přečte jeho manželka Monika, která je zdravotní sestra a jestli uváži, ať to zkusí. Po týdnu mi volal. Objednej ten zázrak ! Jak mu to zabralo přesně nevím. Nedovedl to nějak popsat. Pochválil se bratrovi Luborovi a po 14 dnech volal. Objednaj ještě jeden zázrak! To bylo pro jeho bratra a za měsíc volal. Objednej 4x ten zázrak. Když jsem mu vezl další krabičky, potkal s jeho bratrem. Povídali jsme si tom jaké má účinky a hned říkal komu o tom „zázraku“ dál řekne.
Pan Pavel H. Staré Město

FAKTA:

Podnikatelé a vedoucí pracovníci jsou stresovaní, mají málo času na odpočinek a hrozí jim zdravotní problémy.

Díky bylinným koncentrátům, můžete mít lepší zdraví, více energie, což Vám přinese i více peněz.

Mám zkušenosti, pomohl jsem asi 150 lidem s různými zdravotními stavy a situacemi. Dle zkušenosti dovedu navrhnout změny jídelníčku, tak aby chutnal a nebyl náročný. Doplnit vhodné bylinné koncentrované doplňky, které výrazně posílí a urychlí výsledky. Jedná se o doplňky, které mají historii od roku 1927 a zabývají se stálým výzkumem, co je a není účinné, nemá špatný dopad na planetu. Nepoužívají žádné ochucovadla, lepidla, barviva a na rozdíl od chemických přípravků mají skutečnou účinnost. Lékaři často účinnost potravinových doplňků zlehčují. Mají pravdu, jedná se o právě ty chemické doplňky. Taky často neví, že někdo skutečně vyrábí kontrolované bylinné doplňky.

Výsledky se dostaví během 1-2 měsíců.

Budete-li se chtít osvěžit a inspirovat mohu Vás seznámit s inspirativní a kreativní skupinou našeho týmu DREAMTEAM, kde se můžete seznámit s lidmi, kteří mají velmi pozitivní přístup na život, podnikání a jsou aktivní.

Máte taky možnost rozšířit své příjmy během prvního měsíce o 1000-2500 Kč a po 6 měsících o 5000-15000 Kč měsíčně?
Kdyby náhodou ne, provedu Vás až cílenému výsledku.

Vlna energie … čeká na Vás

Teď stačí jeden jediný krok.

Našli jste se v uvedených řádcích? Našli jste inspiraci? Máte otázky? Tak stačí požádat o kontakt.

 

Pojďte na to a napište!

OTÁZKY A ODPOVĚDI

1. Mohu mít opravdu více energie?

Ano, je to ověřeno na velkém množství lidí. Nedostatek vzniká také tím, že jsou potraviny tzv. prázdné a doplněním toho, co Vám chybí, regenerujeme organismus, Naše tělo dostane skutečně důležité látky. Potravinový doplněk nenahrazuje jídlo, ale odpovídá svému názvu „doplnit potravu.“

2. Mohu si vydělat 5000 Kč měsíčně?

Ano, nic není bez práce. Je potřeba vědět, proč to dělám a taky provádět důležité kroky, které vedou ke skutečnému cíli. Je dobré je taky konzultovat své kroky s osobou, která má zkušenosti. Taky se vzdělávat a získávat zkušenosti z pravidelných týdenních informačních online-setkání a webinářů. V průběhu 6 měsíců si pak vytvořit příjem 5000-15000 Kč.

3. Nemám čas?

Ano, to jsem sám řešil. Na počátku jsem pracoval asi 16 hodin denně 6,5 dne v týdnu. Navíc jsme měli prvního syna. Chtělo to udělat nějaké změny. Upravit program dne nebo udělat změnu. Když se Vám příjem zvýší, můžete pracovat méně a tím získáváte postupně více a více času pro sebe. Věřte, že se to vyplatí. Sám to vím.

4. Jsem často na cestách?

Ano, to znám také. Díky týmové práci a spolupráci s DREAMTEAMem lze udělat i to, co občas člověk nemůže zvládnout sám. Není to optimální stav, ale postupně naše spolupráce někde objeví řešení, které Vám bude vyhovovat. Jelikož to, co budujete je Vaše a Vy o tom rozhodujete.

5. Co když mám léky, pomůže mi to taky?

Ano, v některých případech jsou různá omezení, které mohou mít protichůdné účinky. Můžete, ale nemusíte je konzultovat lékařem. Když budete potřebovat, tak Vás upozorníme na nevhodné interakce nebo je zkontrolujeme. Mám s tím zkušenosti a dovedu na ně poukázat.

6. Můžu přijít o peníze?

Ne, na výrobky je záruka 90 dnů 100% plné ceny i v případě rozbalení a rozpoužívání. Na registraci (jestli jste ji platili) je záruka 180 dnů 100% ceny. Jediné, co se může stát, jsou vedlejší náklady jako např. pohonné hmoty, pokud jste chtěli někam jet.

7. Je to drahé?

Každý výrobek má svou cenu. Pro někoho se může zdát vysoká nebo nízká. Záleží, s čím se produkt porovnává. U nás jde o bylinné koncentráty a na trhu jsou často chemické doplňky s obsahem přírodní složky. Cena je nízká a účinnost je taky často 10-20x menší. Zkuste si odpovědět: Na to, abyste dostali denní dávku vitamínů a minerálních látek, které tělo využije z 80-90% kdybyste zaplatili cenu jako ¼ kávy z kavárny je to dobá cena? Podle mě ano.

Kontakt

Josef Nechvátal
Email: disc@wo.cz
Telefon: 608 780 110

Máte zájem se na 20 minut potkat online a získat podrobné informace a odpovědi? Kontaktujte mne...