7 příležitostí

jak získat nové příjmy, kontakty & podporu

díky internetu a bez nutnosti měnit svou kariéru nebo být někým jiným než sám sebou

#prilezitosti  #zdroje-prijmu  #podnikani  #online 

Napsal: Lukáš Juhász,
webdesigner a specialista na weby

16 let tvořím weby, webdesign a online podnikání. Přináším praktická řešení pro firmy, webové stránky a podnikání, automatizaci prodeje a marketingu. V článku níže se dovíte o novém zdroji příjmů, bez ohledu na internetovou zdatnost.

Příležitost #1
Mnohonásobný zdroj příjmů

Koncept mnohonásobného zdroje příjmů, člověk docení, až když začne jít do tuhého. Mít více zdrojů je důležité nejen kvůli osobní nezávislosti, ale také pro finanční stabilitu a vnitří klid. V klasickém zaměstnání jsem stávil 10 let a přitom rozvíjel své podnikání v oblasti online technologií, webdesignu a online marketingu, ve kterém působím bez mála 20 let. Byla to těžká cesta, ale cíl - více různých zdrojů příjmu, svobody, jistoty a možností v životě pro mne byl zcela klíčový.

Dnes mám IT firmu a desítky firemních klientů. Nejsem závislý na 1 zaměstnavateli a změnách, které nikdo nemá pod kontrolou a na 1 zdroji příjmů. 20 let zkušeností v IT vám předat nemohu, ale ukážu vám, jak můžete využít .

Cílem článku je ukázat vám zdroj příjmů, který lze relativně snadno replikovat a využít i když nejste IT expert. Ukáži vám dnes další zdroj příjmů, který je ověřený, vyzkoušený, stabilní. Zdroj příjmů, který má přidanou hodnotu a je příležitostí ke zkvalitnění života. 

(Dalšími zdroji příjmů jsou investice - nemovitosti, cenné papíry, dividendy, fondy... které obnáší vstupní kapitál a riziko odpovídající očekávanému výnosu. Je to oblast, kterou každému doporučuji se zabývat, není však přemětem článku.)

Článek není o bohatnutí, pasivních příjmech nebo zázrakuna počkání. Je o příležitosti postupného růstu nového zdroje příjmů v souvislosti s inovacemi a světem, který se kvůli koroně naučil v obrovské míře využívat internet a jeho výhod. Virtuálním světěm produdí stále větší, nezměrné množstí peněz a vy se můžete do tohoto proudu doslova zapojit. Stát se jeho součástí.

Příležitost #2
Odlehčená verze podnikání & spolupráce

Co je tím zdrojem příjmů, proč jste o tom neslyšeli?

Věřím, že slyšeli, ALE nevíte o zásadní změně (díky současným změnám, které vedou svět k digitalizaci), která je současnou příležitostí, zjednodušením a odstraněním složitostí. Proto jsem se rozhodl příležitost sdílet, je snadné ji předat dál, přitom...

 • Nejedná se o spekulace, ani virtuální měny
 • Nejedná se o pojištění, půjčky, zlato nebo diamanty
 • Není potřeba ani dělat významá rozhodnutí či investice
 • Nejedná se o žádné závazky ani povinnosti
 • Nemusíte ani ovládat internet více než běžný uživatel

Stačí se prostě zapojit a zavést pár nových věcí do běžného života...

Posledních 16 let jsem budoval osobní značku online experta a webdesignéra. Ve své profesi pokračuji dál a současně mám více zdrojů příjmů. Tento je jednoduchý, pohodový, nezávazný, nevyžaduje téměř investice.

Můžete se zapojit, aniž byste museli měnit svou identitu a hodnoty. A proto se mi to tak líbí. Neříkám příjmy bez práce. Dnes vám ukáži odlehčenou verzi podnikání, kde tak trochu o nic zásadního nejde a přesto je zdrojem fajn příjmů, když mu budete věnovat svou pozornost. 

Příležitost #3
Pákový efekt online multiplikace - pracuj jednou, vydělej 1000x

Vaši práci & peníze může znásobit robot jménem internet. Jeho současné možnosti jsou zde pro vás, i pokud jste jen běžný uživatel. Aplikace se obrovsky pousunuly a rozvinuly tak, že již nejste závistlí na programátorech, abyste mohli využívat online prostředí ve váš prospěch

Co NENÍ pákový efekt multiplikace? 

 • Uvaříte si oběd a sníte ho... zítra musíte vařit znovu
 • Naštípete dříví a spálíte ho...  zítra musíte špípat další
 • Máte hodinovou osobní schůzku a věnujete jí hodinu svého času... zítra máte další
 • Zašlete někomu balík... pak musíte poslat další...

Co JE pákový efekt na internetu? 

 • 1x napíšete elektronickou knihu a prodáte ji 1000 x
 • 1x připravíte eshop nebo webovou stránku kde nakoupí 1000 lidí
 • 1x natočíte video prezentaci a uvidí ji 1000 lidí
 • 1x napíšte email a pošlete ho na 1000 lidí...

Je to samozřejmé, ale málo kdo toho využívá: internet, kromě sdělování informací, komunikace, nákupů a zábavy, neustále vše multiplikuje, množí a distrubuuje. Pokud internet může multiplikovat digitální informace ve formě textu, obrázků, audia a videí... může multiplikovat vše, co lze digitalizovat, včetně vámi vytvořené hodnoty a vašich peněz. Ano, tímto se poslední roky živím.

Peníze jsou digitální informace na vašem účtu, úzce spjaté s hodnotnou, kterou ostatní přisoudili věcem, produktům, práci, službám a derivátům, které jste jim dodali jakýmkoliv způsobem. Peníze následují hodnotu. Má to jeden nelogický háček: hodnota vaší výsledné práce není přímo úměrná vynaložené síle nebo pracnosti. Jde to trochu proti intuici. Jednoduše řečeno, svět práce a peněz se nechová lineárně ani přímo úměrně. 

Jinými slovy, nemusíte dřít jako koně, abyste měli více peněz a volného času. Po dvaceti letech práce vidím, že je to často právě naopak! Internet bude multiplikovat vše, co na něj lidé vloží, s vámi, se mnou, nebo bez vás. Vyberte si sami.

Příležitost #4
Zvyšování pravděpodobnosti namísto hledání jistot

V životě máme jen pár skutečných jistot. Proto mi přijde lepší spoléhat se na míru pravděpodobnosti, že něčeho dosáhnu, protože jistota zkrátka a dobře neexistuje. Lidé v zaměstnání mají pocit jistoty, který jim dodává klid - je to samozřejmě jen iluze, stačí aby se změnilo vedení, zákony a všechno je naruby. Lidé v podnikání vědí, že jistota neexistuje a proto se opírají o pravděpodobnosti, fakta a čísla, vědomí své sebehodnoty, svůj tým, důvěru.

Podpora, zkušenosti a vzdělávání jsou tu pro vás - jsou skutečnou příležistí. Problém internetu je, že existuje nekonečno možností, co zde můžete dělat. Jen málo cest vede k úspěchu, lepším vztahům, svobodě a naplněnému životu díky využití internetu. Ale jde to.

 • Podpůrné prostředí vám může poskytnout nezávislý klub jako je Dreamteam, který dodává informace a spojení.
 • Můžete využít mé osobní podpory v oblasti tvorby webu a online marketingu pro podporu vašeho podnikání.

Je vysoká pravděpodobnost, že se bez navigace zamotáte v bludném kruhu. Proto je třeba být ve spojení s druhými, kteří již cestou úspěšně prošli před vámi. Není zde žádná garance jistoty, v důsledku každý odpovídá sám za sebe. Na druhou stranu, mít kolem sebe podpůrné prostředí a mít na koho se obrátit, jednoznačně zvyšuje pravděpodobnost úspěchu. 

Příležitost #5

Podnikání bez prodávání

"Nikdo memá rád, když mu někdo něco prodává, ale každý rád nakupuje."

Miliony zákazníků již 60 let odebírají kvalitní produtky v oblasti dopňků výživy, zdraví, péče o krásu, ekologickou domácnost a životní prostředí, to je fakt. Organizace se kterou spolupodnikám v záři 2021 změla koncept prodeje. Na českém trhu jsou každoročně desítky tisíc "volných" zákazníků, kteří mají tyto produtky do rádi, ale přestali je odebírat...

PROČ?

Protože jim překážel způsob distribuce, ale právě toto se od září 2021 změnil. Organizace přechází na e-shopový prodej. Desítky tisíc lidí tak poprvé mohou nakupovat své oblíbené produkty napřímo, bez distibutorů, jednoduše na eshopu.

Odpadá náročná logistika a osobní prodej. Nakupovat v e-shopu je snadné a pokud si zákazníci vytvoří účet zdarma skrze váš parterský odkaz (v online marketingu používáme název "affiliate odkaz"). I vy můžete využít toho stejného - zákazníci, kteří využijí e-shop přes váš odkaz, získají trvalou slevu 12 % a vy jednoduše získáte provizi 10 - 20 % z každé objednávky.

Jedná se o příjem za doporučení, z každé objednávky, aniž byste museli někomu něco prodávat. Vše můžete sdílet online, pomocí webové stránky jako já, a jednoduše využít pákový efekt internetu. Pracuj jednou, vydělávej opakovaně. 

Peníze jsou tam, kde probíhá výměna hodnoty

Někdo si něco musí koupit, aby proběhla transakce. V tomto případě jde o fyzické produkty běžné spotřeby se skutečným přínosem, které 60 let lidé po celém světě běžně nakupují a budou je nakupovat dál. Budou je nakupovat na e-shopu sami, nebo přes vaše doporučení. Co je lepší?

Klíčem je, že nemusíte být v roli prodejce, skladníka ani dovozce, abyste se mohli stát součástí transakce jako partner. Nesmí to být dřina. Stačí jen sdílet informace online a pomáhat ostatním objevit novou alternativu produktů běžné spotřeby a ukázat jim, že tyto příležitosti mohou využít také, když budou chtít.

Proč nakupovat v eshopu "A" kde tato příležitost chybí, když mohu nakupovat v eshopu "B" a být součástí a vydělávat.

Příležitost #6
Synergie zavedeného obchodu a online technologií

Můžete se zapojit do mého týmu a využít podpory jak v oblasti samotného obchodu skrze bezplatné webináře, tak v oblasti online a webu, které dělám já. Můžete poznat nové lidi. Můžete objevit zajímavé produkty, vyzkoušet je. Pravděpodobně si je oblíbíte, šetří přírodu a jsou kvalitní. Můžete vše sdílet online jako já, nebo jakkoliv jinak - můžete mít váš osobní odkaz. Nikdo vám nebude nic cpát, ani ztrácet čas k něčemu vás přemlouvat. 

Jsou tu tyto garance

 • Nikdo vás nebude do ničeho nutit, odpovědnost má každý sám za sebe - jsem partnerem 2 roky a mohu to potvrdit
 • Tým, kterého jsem součástí existuje 20 let a má nejvyšší stabilitu v Evropě - členové zůstávají nadále, díky podpoře
 • Samotné produkty jsou kvalitní a mají garanci vrácení peněz 90 dní i po částečném spotřebování

Předpoklady, pokud chcete tuto přiležitost využít...

 • Máte své vlastní podnikání či zaměstnání a máte zájem mít další příjem

 • Chcete objevit něco nového a věnovat tomu díl pozornosti a energie

 • Jste otevření možnosti, nahradit některé produtky domácí spotřeby za kvalitnější a levnější

Příležitost #7

Úspory za spotřební výdaje a faktury do podnikání

Pokud máte vztah k penězům, tak víte, že daně je potřeba optimalizovat a majetek chránit. Mohu nakupovat spotřební věci se slevou, faktury dávat do nákladů a ušetřit 21% na DPH. Výsledkem je, že mohu nakupovat v přepočtu za poloviční ceny. Kromě toho mám spoustu partnerů po celé republice = spousta cesťáků.

Předpoklady, pokud chcete tuto přiležitost využít...

 • Máte podnikání či firmu, kde si potřebujete uplatňovat náklady
 • Dává vám smysl nakupovat spotřební věci za až poloviční ceny
 • Máte rádi efektivní, ekonimické i ekologické uvažování

Příležitost #8
Využití mého know-how v online

Na jaře 2021 jsem vedl workshop pro podnikatele, kteří neměli osobní web. Cílem bylo pomoci každému z nich bez ohledu na věk a digitální zkušenosti, připravit webovou stránku. Nyní mají svou stránku sdílí svůj příběh a affiliate odkaz.

Reference po skončení workshopu...

Případ 1
Líbí se vám Amway, ale nelíbí se vám současný způsob nebo si neumíte  udělat web, abyste mohli prezentovat příležitost online?

Míte zkušenosti z obchodu a jde vám to.
Váš problém: neumíte se prezentovat online, neumíte využít online smysluplně.
Když se to se mnou naučtíte, posunete se dál.
Chcete se realizovat tím, že pomáháte dalším lidem nahoru.

Případ 2
umíte v onlinu? neumíte vytěžit obchod? nemáte správné spojení a vedení?

Váš problém: umíte pracovat v online. 
Když najdete správné lidi, posunete se výrazně dál.
Dobré vedení je obrovské plus. Blbé vedení poznáte až po letech, když zjistíte, že stojíte na místě.
Chcete se realizovat tím, že pomáháte dalším lidem nahoru.

Co pro vás udělám dál?

Vaše weborá prezentace + funel pro vás.
Podmínka: Musíte znát produtky, aby jste věděli o co jde. Je potřeba abyste je vyzkoušeli.
Naučíte se, jak s tím pracovat.

Limitující faktory: neumíte dělat online - vyřešil jsem Uwemu a jeho komunita funguje.

Limitující faktory: neznáte produtky - máte prací prášek? Máte drogerii? Podporujete své zdraví? Používáte kosmetiku? Máte z toho něco? Nemáte. Zde jsou produkty, stačí je používat a oblíbit si je. 

Limitující faktory: multiplikovat nulu je pořád nula

Kontakt

Lukáš Juhász
Email: lukas@webfunly.cz
Telefon: 731 541 948

Máte zájem se na 20 minut potkat online a získat podrobné informace a odpovědi? Kontaktujte mne...