Jak pracovat chytře

aniž by jste si zničili své zdraví

#prilezitosti  #zdroje-prijmu  #podnikani  #spoluprace  #lepsi-zivot  #zdrava-vyziva  #energie

Napsala: Markéta Štěrbová

25 let pracuji s lidmi v oblasti pojištění a finančního poradenství. Poslední 3 roky se zajímám o výživu a potravinové doplňky. Pomáhám lidem přírodními vysoce vstřebatelnými doplňky stravy, zdravou výživou a zdrojem příjmů.

Je práce opravdu nade vše?

Hodně jsem pracovala s klienty až 14 hodin denně. Práce mne natolik pohltila a víc jak 10 let jsem se jí plně věnovala. Dodávala mi energii a naplňovala mne. První vlaštovky přicházely v podobě zdravotních problémů, které jsem tehdy nevnímala. Zanedlouho přišli vážné zdravotní komplikace a  zapříčinili u mne roční pracovní neschopnost, operace a nespočet rehabilitací.

V tu chvíli, jsem si uvědomila, že ztrácím nejen nadstandardní příjem, na který jsme byli zvyklí, ale i možnost seberealizace, koníčky, cestování a běžné věci kolem sebe. Když mi byl lékaři uznán invalidní důchod podívala jsem se zpětně na svůj život. Stálo mi to za to? Sama jsem si tenkrát odpověděla - a dost!  Vzala jsem svůj zdravotní stav do svých rukou. Brala jsem v té době hodně léků, které mi na jednu stranu pomáhaly, ale  na druhou stranu měly spoustu nežádoucích účinků. Začala jsem hledat jinou alternativu, kterou jsem našla v přírodních produktech.

Dá se koupit zdraví?

Zkoušela jsem různé druhy a mé tělo našlo rozdíl mezi přírodními produkty a koncentrovanými potravinovými doplňky s vysokou vstřebatelností. Díky těmto rozdílům, mi lékaři snížili dávky léků. Já jsem začala mít více energie, přišel zájem o koníčky a lepší vnímání věcí kolem sebe. Protože jsem se začala zajímat i o výživu, setkávala jsem se s lidmi se stejným zaměřením.

Chcete pracovat méně, ale chytře?

Tehdy jsem se setkala s Dreamteamem a velice mne překvapil jeho koncept o zdraví, vztazích a finanční nezávislosti. Byla jsem mile překvapena z lidí kolem Dreamteamu a uvědomila jsem si, že i já mohu pomoci lidem kolem sebe se zdravím, vztahy i financemi.

Referenčním finančním marketingem trávím čas s přáteli a ukazuji lidem jejich kvalitu a nacházím v nich potenciál k rozvoji.
Se mnou získají sebevědomí, seberealizaci a  vyřeší svoji finanční stránku.

Představte si jaké by to bylo, mít hromadu energie, více času na sebe i rodinu a pracovali méně, ale chytře.

"Nemusíš být dobrý, aby jsi začal, ale musíš začít, abys byl dobrý."

 

Ukážu vám jak na to, zavolejte mi a domluvíme si krátkou schůzku.

Kontakt

Markéta Štěrbová
Email: msterbova2@seznam.cz
Telefon: 603 265 440

Máte-li zájem o osobní schůzku, kontaktujte mne...