DOTKNI SE HVĚZD – SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ PŘEVYŠUJÍCÍ 75.000KČ

DOTKNI SE HVĚZD – nezapomenutelný zážitek
– soutěž o ceny v hodnotě převyšující 75.000Kč
– osobní setkání se skutečnými hvězdami česko-slovenského showbusinessu

– jedinečná příležitost k nastartování vaší hvězdné kariéry…>>> REGISTRACE DO SOUTĚŽE ZDE<<<

https://www.dreamteam.cz/prihlaska-soutezi-de-dotkni-se-hvezdde-

Od 17.června 2011 startuje nová kampaň, jejíž cílem je pomoci všem stávajícím, ale i zcela novým obchodním partnerům dosáhnout „hvězd“ a splnit si svoje osobní/obchodní cíle.

Po 19ti letech podnikání s Amway víme, že „cesta ke hvězdám“ je vzrušující a dobrodružná. Víme, jak důležité je budování kvalitní obchodní sítě, jakou hodnotu má pro Váš růst správná pomoc a inspirace.

Chceme Vám pomoci rychle a efektivně odstartovat Vaši hvězdnou kariéru.

Proto jsme pro Vás připravili motivační kampaň, která odmění nejen vaše obchodní úspěchy, ale také pomoc, kterou poskytnete všem zájemcům o svobodné podnikání.

Jak probíhá soutěž ?
Za každého nového obchodního partnera, který se zaregistruje přímo pod vámi u Amway v časovém rozmezí od 17.června 2011 do 17.srpna 2011 získáte 3 „hvězdy“… navíc, za každých 100 bodů celkového obratu, který vytvoří kterýkoliv z těchto nových obchodních partnerů, získáte další 1 „hvězdu“. Vítězem se stane osoba, která ke dni 17.08.2011 bude mít největší počet „hvězd“. Vítězem se tak může stát zkušený obchodník Amway s mnohaletou praxí a velkým obratem, stejně jako nováček, který se právě zaregistroval.

CO ČEKÁ NA VÍTĚZE?
Jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout mnohem více, nežli jen hodnotnou cenu. Na vítěze čeká zcela nezapomenutelný zážitek korunovaný osobním setkáním se skutečnými hvězdami!

Hlavní výhra:
2x vstupenka na galavečer soutěže Muže roku 2011
2x VIP vstupenka na privátní „afterparty“ s osobnostmi českého showbusinessu
2x ubytování na jednu noc ve 4 hvězdičkovém hotelu
2x vstupenka na koncert Zuzany Stirské a Gospel Time
přátelské posezení a večeře s diamanty Janou a Uwem Vladarzovými

osobní setkání s některými celebritami českého showbusinessu

Pro ostatní máme připravené skvělé ceny v hodnotě více než 75.000,-Kč
1xceloroční permanentka Dream Team GOLD, platná od 1.9.2011 do 31.8.2012)
(bezplatné vstupy na Kick-off, startovací setkání, workshopy, 9%ní setkání, DreamTeam seminář)

3 x vstupenka na workshop s hvězdným Petrem Blechou

5 x vstupenka na podzimní Kick-off v Brně

20 x vstupenka na koncert Zuzany Stirské a Gospel Time

NĚCO O MUŽI ROKU A DNU DOBRÝCH SKUTKÚ

Jak jistě víte, DreamTeam.cz se stal generálním partnerem této mimořádné charitativní události. Našim cílem není jen budovat hodnotný business, ale také pomáhat tam, kde je to potřeba.

Na akci vystoupí nejen 12 nejkrásnějších mužů Čech a Slovenska, ale také exkluzivně nejkrásněší muž světa, vítěz soutěže Mr.International Ryan Terry! K vidění budou hvězdy českého/slovenského businessu a showbusinessu. Finalistky soutěží Miss, přední české a slovenské modelky herci, zpěváci, významní politici, moderátoři, úspěšní podnikatelé… Svoji účast již potvrdili například: Petra Černocká, Michaela Dolinová, Jana Bobošíková, Marcela Březinová, Gabika Dzuriková, Martina Balogová, Jan Bendig, Agáta Hanychová, Kateřina Kristelová, Eva Decastelo, Michaela Nosková, Lucie Váchová, Dominika Mesarošová, Aleš Cibulka, Ladislav Županič, Lumír Olšovský, Ondřej Ruml a mnoho dalších…

>>> REGISTRACE DO SOUTĚŽE ZDE<<<

https://www.dreamteam.cz/prihlaska-soutezi-de-dotkni-se-hvezdde-

Všem přejeme hodne štěstí v kampani „Dotkni se hvězd“
Váš DreamTeam.cz, manželé Jana a Uwe Vladarzovi

Podnikatel a spoluzakladatel Dreamteam
Naučil jsem se v životě klást sobě i ostatním ty správné otázky. Máte pocit, že vám v životě něco chybí? Je váš život nekonečný kolotoč i když už jste udělali zásadní změny ve svém životě? Máte pocit, že žijete vlastní život a máte ho v rukou, a cítíte, že váš životní směr je správný, nebo je tomu jinak?

Uwe Vladarz

Podnikatel a spoluzakladatel Dreamteam
Naučil jsem se v životě klást sobě i ostatním ty správné otázky. Máte pocit, že vám v životě něco chybí? Je váš život nekonečný kolotoč i když už jste udělali zásadní změny ve svém životě? Máte pocit, že žijete vlastní život a máte ho v rukou, a cítíte, že váš životní směr je správný, nebo je tomu jinak?
  • Nejnovější aktuality a impulzy
  • Rubriky
  • Štítky
  • Zapojte se na facebooku
  • Archivy