MYŠLENÍ A JEDNÁNÍ 2

Myšlení a jednání 2

Jak tedy začít využívat Zákon přitažlivosti ke svému prospěchu?

Nejprve se musíte přesně podívat, jakých věcí jste doposud ve svém životě dosáhli. Podívejte se na následující otázky, zamyslete se a najděte odpověď.

Jaké druhy vztahů máte?

Jak to máte s láskou?

Jací jsou Vaši přátelé?

Jaké máte vztahy s rodinnými příslušníky?

Jak vysoký je Váš příjem?

Jaká je Vaše práce?

Jak jste na tom se zdravím?

Co si MYSLÍTE o Vašem těle?

Víte… že VŠECHNY myšlenky, které jste právě mysleli… odpovědi, které se Vám okamžitě objevily v hlavě, než jste je mohli potlačit, jsou odpovědné za to, čeho jste v životě dosáhli? Všechno, co se ve Vašem životě událo, bylo magneticky přitahováno myšlenkami, které pro to vytvořily kořeny.

Pokud se Vám nelíbí myšlenky, které se Vám objevily v hlavě, máte možnost je změnit. Chcete-li změnit Váš život, musíte změnit Vaše myšlenky. To je, o co tu jde.

Někdo zůstane stát při prvním kroku – při pozorování svých výsledků.

Když Michelangelo viděl mramorový blok, který obsahoval Davida, byl už rozbitý od dvou jiných známých sochařů, byl potlučený a poškrábaný. Jednalo se o obrovský kus mramoru, téměř devět metrů vysoký, ale vypadal naprosto zničeně. V roce 1462 se Agostino di Duccio pokoušel vytesat z něj sochu, ale rozhodl, že kámen je protkaný příliš velkým množstvím žilek, které ho oslabovaly. V roce 1476, tedy o 14 let později podnikl Antonio Rossellino další pokus vytvořit něco z mramorového bloku, ale z důvodu „technických problémů“ projekt po několika dnech vzdal. Když požádali Leonarda da Vinci, aby kámen opracoval, obrátil na něj pohled a řekl, že by raději zůstal u bronzu

Tak tam mramor ležel… a uplynulo čtvrt století, dokud na něj v roce 1501 nepoložil ruku Michelangelo. On ale pochopil to, co ostatní nerozpoznali: Současný stav mramoru neměl nic společného s Davidem, který v něm byl skryt. To vnější – zjizvená, rozbitá plocha – nemělo nic společného s mistrovským dílem uvnitř. Energie, vibrace Davida tam vždy byly…David trpělivě čekal – téměř jedno století – na někoho vhodného…někoho, který by se do mistrovského díla pustil.

Zjistili jste, kde stojíte. Pochopili jste, že sami v sobě máte možnost to změnit. Ale nevíte JAK. Jak se můžete pustit do mistrovského díla, když jste v této oblasti nikdy nebyli mistry?

Asi o tom někdy příliš přemýšlíme.

Žalud také nepřemýšlí o tom, že my byl raději kapradinou. Je stvořen a naprogramován k tomu, aby přitahoval pouze určitý druh růstové energie. Z tohoto důvodu bude ze žaludu vždy jen dub.

Protože každý z nás je ale duší, která má možnost volby, děláme často chybná rozhodnutí. Namísto toho abychom se soustředili na obraz toho, co chceme , neustále měníme obraz v našem duchu, což mění naše vibrace, a tím také to, co v životě můžeme přitahovat.

Začneme obrazem v naší hlavě… řekněme… že chceme dosáhnout s naším podnikáním větší obrat…bohužel ale nejsme žalud. Řekneme si, že chceme větší obrat, držíme se tohoto obrázku…ale…nejsme žalud. Žaludy to mají mnohem jednodušší, protože NEPŘEMÝŠLÍ o tom , co z nich BUDE.

Kdyby žalud mohl změnit svoje vibrace, možná by skutečně vypadal jako kapradina. Nikdy ale neuvidíte sazenici dubu, ze které najednou porostou listy kapradiny, protože žalud VÍ, CO Z NĚJ MÁ BÝT. O tom není diskuse.

Naším úkolem je přitahovat určitou formu energie.

Podnikatel a spoluzakladatel Dreamteam
Naučil jsem se v životě klást sobě i ostatním ty správné otázky. Máte pocit, že vám v životě něco chybí? Je váš život nekonečný kolotoč i když už jste udělali zásadní změny ve svém životě? Máte pocit, že žijete vlastní život a máte ho v rukou, a cítíte, že váš životní směr je správný, nebo je tomu jinak?

Uwe Vladarz

Podnikatel a spoluzakladatel Dreamteam
Naučil jsem se v životě klást sobě i ostatním ty správné otázky. Máte pocit, že vám v životě něco chybí? Je váš život nekonečný kolotoč i když už jste udělali zásadní změny ve svém životě? Máte pocit, že žijete vlastní život a máte ho v rukou, a cítíte, že váš životní směr je správný, nebo je tomu jinak?
  • Nejnovější aktuality a impulzy
  • Rubriky
  • Štítky
  • Zapojte se na facebooku
  • Archivy