Přírodní pomoc v boji s povánočními kily navíc

Vánoční svátky se blíží a nekontrolované přejídání s nimi. V tomto období na nás čeká nejedna návštěva blízkých, doprovázena mnohdy bohatým pohoštěním, kterému nelze odolat. Přesto je potřeba věnovat pozornost svým těžce střeženým kilům.

NUTRILITE Appetite Controller je doplněk stravy, který prokazatelně pomáhá kontrolovat chuť k jídlu a bojovat proti nutkání se přejídat. Přitom obsahuje pouze přírodní složky. Výtažek z kořene konjaku (glukomannan) zajistí, že si budete moci spokojeně pochutnávat na svém jídle, ale zároveň si lépe
ohlídáte velikost porce. Výtažek z černého bezu z farem NutriCert zaručuje, že je Appetite Controller bez umělých barviv, bez sladidel, příchutí a konzervačních látek.

 

Mohlo by Vás zajímat

Prokazatelně pomáhá lidem cítit se sytí bez přejídání.
Je vyroben ze složek z certifikovaných udržitelných farem NutriCert.
Obsahuje kořen rostliny Konjac amorphophallus (glukomannan) a bez černý certifikovaný v rámci programu NutriCert.
Bez umělých sladidel, barviv, příchutí a konzervačních látek.
NUTRILITE je v posledních 10 letech nejprodávanější značkou vitamínů a doplňků stravy na světě.

MOC 1 180 Kč

The post Přírodní pomoc v boji s povánočními kily navíc first appeared on Czech Republic Amway NewsRoom.

Uwe Vladarz

Podnikatel a spoluzakladatel Dreamteam
Naučil jsem se v životě klást sobě i ostatním ty správné otázky. Máte pocit, že vám v životě něco chybí? Je váš život nekonečný kolotoč i když už jste udělali zásadní změny ve svém životě? Máte pocit, že žijete vlastní život a máte ho v rukou, a cítíte, že váš životní směr je správný, nebo je tomu jinak?